Contacteer ons

Het Tender Experts Team

Gaëlle

Sales Manager
gaelle@tenderexperts.be

Sandrine

Account Manager
sandrine@tenderexperts.be

François

Account Manager
francois@tenderexperts.be

bjorn huwaert klein

Bjorn

Account Manager
bjorn.h@tenderexperts.be

Christina

Account Manager
christina@tenderexperts.be

Anges

Agnieszka

Production Wizard
agnieszka@tenderexperts.be

Quentin

Quentin

Account Executive
quentin@tenderexperts.be

Herman

Creator of Light
herman@tenderexperts.be

Sven

Number Ninja
sven@tenderexperts.be

Ben

Computational Wizard
ben@tenderexperts.be

Bruno

Head of Growth
bruno@tenderexperts.be

Thomas

Account Manager
thomas@tenderexperts.be

Kenneth

Computational Wizard
kenneth@tenderexperts.be

Bas De Cat

Bas

Operations Wizard
bas@tenderexperts.be

Seppe Dijckmans

Seppe

Marketing Wizard
seppe@tenderexperts.be

kimia

Kimia

Computational Wizard
kimia@tenderexperts.be

Olivia

Olivia

Account Executive
olivia@tenderexperts.be

Ruben

Computational Wizard
ruben@tenderexperts.be

Nery

Computational Wizard
nery@tenderexperts.be

Kwninten

Kwinten

Account Manager
kwinten@tenderexperts.be

Matthias

Account Manager
matthias@tenderexperts.be

Tom

Account Manager
tom@tenderexperts.be

Julie

Production Wizard
julie@tenderexperts.be

Glenn Lenders

Glenn

Customer Relationship Manager
glenn@tenderexperts.be

Alexander

Account Manager
alexander@tenderexperts.be

Kenzo

Account Manager
kenzo@tenderexperts.be

Tim

Account Manager
tim@tenderexperts.be

KBC Kate powered by Tender Experts.

Dankzij de data van Tender Experts ondersteunt KBC zijn klanten die een overheidsopdracht hebben gewonnen via de digitale assistent Kate.

Managing Partner
erik@tenderexpert.be

Onze expertise verschenen in

de tijd tender experts
Overheid geeft amper inzage in miljardenorders

De Belgische overheden geven amper inzage in welke bedrijven de miljardenorders binnenhalen die de staat elk jaar per aanbesteding uitgeeft.

l'echo tender experts
Les pouvoirs publics manquent de transparence sur les marchés publics

Si les pouvoirs publics consacrent des sommes considérables aux marchés publics, ils se montrent nettement plus avares de renseignements sur les (grands) bénéficiaires de ces marchés, comme le révèle une enquête de notre rédaction.

Onze partners

Tender Expert
Stichting overheidsopdrachten
Ku leuven
Bouwunie
Embuild
Kate

Laten we samenwerken

Alle expertise over overheidsopdrachten komt samen bij Tender Experts. Krijg toegang tot tenders & unieke marktinformatie.

Privacy voorkeuren
Wij gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren. Door op ‘Ok, ik aanvaard’ te klikken ga je akkoord met de gebruiksvoorwaarden van deze website.