Contacteer ons

Over Tender Experts

Alle expertise over overheidsopdrachten verzameld voor administraties en bedrijven

Dubbele winst door gecombineerde expertise in overheidsopdrachten

Tender Experts verzamelden rond zich een team van data-analisten, salesmensen, trainers en consultants met tientallen jaren ervaring in overheidsopdrachten. Samen willen we nog veel verder gaan in ons aanbod dan wat er op dit moment beschikbaar is rond aankoop- en verkoopprocessen voor bedrijven en aanbesteders. Dat maken we waar door onze kennis te combineren met data-analyse.

Beter tendermanagement door technologie en menselijke expertise

De sterkte van Tender Experts zit in de unieke combinatie van technologie en menselijke expertise. We brengen alle mogelijke data en marktinformatie over aanbestedingen samen en halen eruit wat voor jouw bedrijf relevant is. Ook kunnen we administraties begeleiden om aankoopprocedures te organiseren naar de letter én de geest van de wet; correct en toch heel toegankelijke bestekken te schrijven; het plaatsingsproces te organiseren en de uitvoering te monitoren. Bedrijven vinden in ons de juiste partner om meer tenders te winnen doordat ze toegang krijgen tot informatie over overheidsopdrachten die nergens anders beschikbaar is en schakelen ons in voor advies en opleidingen.

Ons team van experts in overheidsopdrachten

Gaëlle

Sales manager
gaelle@tenderexperts.be

Sandrine

Account manager
sandrine@tenderexperts.be

Zahra

Account manager
zahra@tenderexperts.be

François

Account manager
francois@tenderexperts.be

Agnieszka

Production manager
agnieszka@tenderexperts.be

Ben

Computational Wizard
ben@tenderexperts.be

Herman

Creator of Light
herman@tenderexperts.be

Sven

Number Ninja
sven@tenderexperts.be

Bruno

Head of Growth
bruno@tenderexperts.be

Erik

Managing Partner
erik@tenderexperts.be

Bjorn

Senior Partner
bjorn@tenderexperts.be

Marie-Alice

Senior Partner
mariealice@tenderexperts.be

Anaïs

Office manager
anais@tenderexperts.be

Delphine

Senior Associate
delphine@tenderexperts.be

Jan

Account manager
jan@tenderexperts.be

De belofte van
Tender Expert

Missen we een gepubliceerde tender in je categorie?
Dan betalen we jouw abonnementsgeld terug.

Laten we samenwerken

Alle expertise over overheidsopdrachten komt samen bij Tender Experts. Krijg toegang tot tenders, unieke marktinformatie, advies, opleidingen & detachering.

Privacy voorkeuren
Wij gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren. Door op ‘Ok, ik aanvaard’ te klikken ga je akkoord met de gebruiksvoorwaarden van deze website.