Contacteer ons

Over Tender Experts

Speciaal voor onze Tender Members organiseren wij enkele keren per jaar het Tender Club evenement.

Dit was de tweede editie op 22/09/2022.

Dubbele winst door gecombineerde expertise in overheidsopdrachten

Tender Experts verzamelden rond zich een team van data-analisten, salesmensen, trainers en consultants met tientallen jaren ervaring in overheidsopdrachten. Samen willen we nog veel verder gaan in ons aanbod dan wat er op dit moment beschikbaar is rond aankoop- en verkoopprocessen voor bedrijven en aanbesteders. Dat maken we waar door onze kennis te combineren met data-analyse.

Beter tendermanagement door technologie en menselijke expertise

De sterkte van Tender Experts zit in de unieke combinatie van technologie en menselijke expertise. We brengen alle mogelijke data en marktinformatie over aanbestedingen samen en halen eruit wat voor jouw bedrijf relevant is. Ook kunnen we administraties begeleiden om aankoopprocedures te organiseren naar de letter én de geest van de wet; correct en toch heel toegankelijke bestekken te schrijven; het plaatsingsproces te organiseren en de uitvoering te monitoren. Bedrijven vinden in ons de juiste partner om meer tenders te winnen doordat ze toegang krijgen tot informatie over overheidsopdrachten die nergens anders beschikbaar is en schakelen ons in voor advies en opleidingen.

Het Tender Experts Team

Gaëlle

Sales Manager
gaelle@tenderexperts.be

Sandrine

Account Manager
sandrine@tenderexperts.be

Zahra

Account Manager
zahra@tenderexperts.be

François

Account Manager
francois@tenderexperts.be

bjorn huwaert klein

Bjorn

Account Manager
bjorn.h@tenderexperts.be

Christina

Account Manager
christina@tenderexperts.be

Agnieszka

Production Wizard
agnieszka@tenderexperts.be

Quentin

Quentin

Account Executive
quentin@tenderexperts.be

Herman

Creator of Light
herman@tenderexperts.be

Sven

Number Ninja
sven@tenderexperts.be

Ben

Computational Wizard
ben@tenderexperts.be

Bruno

Head of Growth
bruno@tenderexperts.be

Thomas

Account Manager
thomas@tenderexperts.be

Kenneth

Computational Wizard
kenneth@tenderexperts.be

Bas De Cat

Bas

Account Manager
bas@tenderexperts.be

Seppe Dijckmans

Seppe

Marketing Wizard
seppe@tenderexperts.be

Het Tender Expert Team

Erik

Managing Partner
erik@tenderexperts.be

Marie-Alice

Senior Partner
mariealice@tenderexperts.be

Bjorn

Senior Partner
bjorn@tenderexperts.be

Delphine

Senior Associate
delphine@tenderexperts.be

De belofte van
Tender Expert

Missen we een gepubliceerde tender in je categorie?
Dan betalen we jouw abonnementsgeld terug.

Laten we samenwerken

Alle expertise over overheidsopdrachten komt samen bij Tender Experts. Krijg toegang tot tenders, unieke marktinformatie, advies, opleidingen & detachering.

Privacy voorkeuren
Wij gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren. Door op ‘Ok, ik aanvaard’ te klikken ga je akkoord met de gebruiksvoorwaarden van deze website.